Kasa Sklepowa

Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


Towarzyszu! Mam!


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Jak to?! Gdzie to było?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Był w mojej kieszeni... kto by pomyślał.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


A no dobra, to daj je i weź jabłko.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Ale, ale... wtedy nie będę nic miał.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Będziesz miał jabłko


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Nom, to dajcie




daje pieniądze


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


daje ponownie jabłko


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


bierze jabłko i daje pieniądze




W ojdymie mają być nowe meble, słyszał Towarzysz?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Nie, nie słyszałem. A wie Towarzysz może co dokładnie będzie nowego?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


No, dużo nowości. Jak mamy stal to dużo wejdzie towarów.


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy "Kurka"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość