Związek Kolektywistycznych Republik Rad
Forum dyskusyjne
Przejdź do zawartości
Post autor: Włodzimierz Molotin » czw cze 30, 2022 4:06 pm
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Towarzyszu! Mam!
Post autor: Xawery Królikiewicz » czw cze 30, 2022 4:09 pm
Jak to?! Gdzie to było?
Post autor: Włodzimierz Molotin » czw cze 30, 2022 4:11 pm
Był w mojej kieszeni... kto by pomyślał.
Post autor: Xawery Królikiewicz » czw cze 30, 2022 4:14 pm
A no dobra, to daj je i weź jabłko.
Post autor: Włodzimierz Molotin » czw cze 30, 2022 4:15 pm
Ale, ale... wtedy nie będę nic miał.
Post autor: Xawery Królikiewicz » czw cze 30, 2022 5:45 pm
Będziesz miał jabłko
Post autor: Włodzimierz Molotin » czw cze 30, 2022 5:52 pm
Nom, to dajcie
daje pieniądze
Post autor: Xawery Królikiewicz » czw cze 30, 2022 5:56 pm
daje ponownie jabłko
Post autor: Włodzimierz Molotin » czw cze 30, 2022 6:16 pm
bierze jabłko i daje pieniądze
W ojdymie mają być nowe meble, słyszał Towarzysz?
Post autor: Xawery Królikiewicz » czw cze 30, 2022 6:58 pm
Nie, nie słyszałem. A wie Towarzysz może co dokładnie będzie nowego?
Post autor: Włodzimierz Molotin » czw cze 30, 2022 8:53 pm
No, dużo nowości. Jak mamy stal to dużo wejdzie towarów.
Wróć do „Sklepy "Kurka"”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości