Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Dobrze, to wszystko będzie.
Daje pieniądze
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Dobrze, to wszystko będzie.
Daje pieniądze
O to skoro Towarzysz Molotin już zakupił Towary, to czy ja teraz mogę coś kupić?
To chciałbym tak: 1 szt. kanii, 1 bochenek trawowy, 2 bułki trawowe, 1 kg kaszy manny, 7 szt. ziemniaków, 200 ml octu piwnego, 500g mąki pszennej, 10g drożdży, 10 litrów wody i może jeszcze... 0,5 kg grochu.
To może być tyle, ile jest.
1 minutę temu, Xawery Królikiewicz napisał:
Ok. daje produkty To będzie 633 CZB.
Daje pieniądze i bierze produkty.
Dobrze, to dziękuje i da swidanija Towarzyszu! Niech żyje Czesnorad! Wychodzi.
Zdrastwujtie Towarzyszu!
Powróciłem i mam nadzieję że nic w naszym kraju nie wybuchło przez moją nieobecność.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości