Kasa Sklepowa

Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


No ale te mniej użyteczne możnaby odłożyć.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Jest Towarzysz pewien? A które są Towarzysza zdaniem zbędne?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


No jakieś tam ziemniaki odłóżcie i kaszy trochę i tego piwa z cydrem trochę.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Na pewno aż tyle?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


No tak, niecałe 800 aby było.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


To odłożę jedno pudełko borowików, 2 ziemniaki i 2 kilo kaszy


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Dobrze, to ile to wyjdzie?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


794 czb


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


A to dodajcie jednak te dwa ziemniaki i 1 kg kaszy.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


dorzuca ziemniaka i kilogram kaszy 839 czb teraz by było


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Dobrze, to wszystko będzie.




Daje pieniądze


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy "Kurka"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości