Kasa Sklepowa

Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


Przymusowe kupowanie bułek


Awatar użytkownika
Bolesław Kirianóo von Hohenburg Stempel
Posty: 46
Rejestracja: ndz gru 05, 2021 1:05 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Bolesław Kirianóo von Hohenburg »


Dotacje z Rządu Czesnoradzkiej Rep. Rad na zakup żywności...?


(-) Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Premier II Federacji Nordackiej
Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Nie znam takiego kraju...


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


... No dobrze, to bierze to Towarzysz czy jak?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Nie wiem, jestem obecnie bardzo zniesmaczony...


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Dobrze Towarzyszu. Jestem gotowy zakupić to jedzenie!


Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 1939
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Robert Drenin »


Zdrastwujtie!




A, to ja może jeszcze poczekam, aż Towarzysz Molotin zakupi jedzenie i w między czasie sobie coś wybiorę.


Tow. Robert Drenin
Były Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych ZKRR
Były Przewodniczący Rady Brodryjskiej Kolektywistycznej Republiki Rad
Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »



7 godzin temu, Włodzimierz Molotin napisał:




Dobrze Towarzyszu. Jestem gotowy zakupić to jedzenie!






No to 964 rubli proszę.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


A gdyby towarzysz odłożył jakiś zbednijsze towary, aby wyszło około 800 CZB?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Ale nie ma zbędniejszych Towarów, wszystkie są potrzebne


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


No ale te mniej użyteczne możnaby odłożyć.


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy "Kurka"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości