Kasa Sklepowa

Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


Dobrze, dobrze. 964 CZb... czekaj ile? Nie mam tyle ?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


No jak to


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


No to za drogo dla mnie...


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


To weź no jak to


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


No właśnie będzie trzeba ceny zmniejszyć, albo nie wiem co bo niektórzy mają jeszcze starą walutę...


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


No to co teraz z tym będzie


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


No ja nie wiem, to bardzo duże problemy po pojawieniu się banku pollińskiego.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Ma Towarzysz jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


No nie wiem no ukraść można


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Aż tak łatwe to to nie jest. Potrzebne jest inne rozwiązanie...


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Przymusowe kupowanie bułek


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy "Kurka"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość