Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
4 kg karpia może Towarzysz jeszcze wziąć ☺️
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
4 kg karpia może Towarzysz jeszcze wziąć ☺️
59 minut temu, Xawery Królikiewicz napisał:
4 kg karpia może Towarzysz jeszcze wziąć ☺️
Wydaje mnie się, że 4 kg karpia to trochę dużo. To poproszę 1 kg i w sumie to już może starczyć.
daje 2 kanie, 5 litrów wody, 2 bułki, 2 bochenki chleba trawowego, 1 kg kaszy manny, 5 sztuk ziemniaków, 1kg karpia To będzie 853 czb.
2 minuty temu, Xawery Królikiewicz napisał:
daje 2 kanie, 5 litrów wody, 2 bułki, 2 bochenki chleba trawowego, 1 kg kaszy manny, 5 sztuk ziemniaków, 1kg karpia To będzie 853 czb.
Dobrze. Daje pieniądze i bierze zakupy.
To da swidanija Towarzyszu i Niech żyje Czesnorad!
Zdrastwujtie!
Powróciłem po moim Tour de Nordata i poproszę od Towarzysza jak najwięcej jedzenia, tylko tak w granicach rozsądku.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości