Kasa Sklepowa

Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


4 kg karpia może Towarzysz jeszcze wziąć ☺️


Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 1939
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Robert Drenin »



59 minut temu, Xawery Królikiewicz napisał:




4 kg karpia może Towarzysz jeszcze wziąć ☺️






Wydaje mnie się, że 4 kg karpia to trochę dużo. To poproszę 1 kg i w sumie to już może starczyć.


Tow. Robert Drenin
Były Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych ZKRR
Były Przewodniczący Rady Brodryjskiej Kolektywistycznej Republiki Rad
Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


daje 2 kanie, 5 litrów wody, 2 bułki, 2 bochenki chleba trawowego, 1 kg kaszy manny, 5 sztuk ziemniaków, 1kg karpia To będzie 853 czb.


Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 1939
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Robert Drenin »



2 minuty temu, Xawery Królikiewicz napisał:




daje 2 kanie, 5 litrów wody, 2 bułki, 2 bochenki chleba trawowego, 1 kg kaszy manny, 5 sztuk ziemniaków, 1kg karpia To będzie 853 czb.






Dobrze. Daje pieniądze i bierze zakupy.




To da swidanija Towarzyszu i Niech żyje Czesnorad!


Tow. Robert Drenin
Były Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych ZKRR
Były Przewodniczący Rady Brodryjskiej Kolektywistycznej Republiki Rad
Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Do widzenia i niech żyje Czesnorad! ?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Zdrastwujtie!




Powróciłem po moim Tour de Nordata i poproszę od Towarzysza jak najwięcej jedzenia, tylko tak w granicach rozsądku.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Bułka i 6L wody?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Ale więcej Towarzyszu!


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


To jeszcze 8 ziemniaków.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Chleba dajcie i więcej tych bułek


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Dobra to mogę dać 6 bułek i 4 chlebki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy "Kurka"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości