Kasa Sklepowa

Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


Albo czegokolwiek innego?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


O! przepraszam zagapiłem się w ścianę.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Dobrze, więc?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Brakuje mi paru urządzeń elektrycznych.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


A poza elektrycznymi?


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Marzą mi się puzzle


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


O świetnie, ale potrzeba nam znacznie więcej...


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Dmuchany łabędź, taki żeby pływać.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Ale to guma... chociaż można by z owczego jelita takiego zrobić.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


A to jak już tu jestem to bym zakupy zrobił. Poproszę bułkę...






Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Tylko bułkę?


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy "Kurka"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość