Związek Kolektywistycznych Republik Rad
Forum dyskusyjne
Przejdź do zawartości
Post autor: Xawery Królikiewicz » pn lip 04, 2022 12:35 am
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
No... mebel no
Post autor: Włodzimierz Molotin » pn lip 04, 2022 12:48 am
No właśnie, ale jakie?
Post autor: Xawery Królikiewicz » pn lip 04, 2022 1:24 am
A marzy mi się kwadratowy czajnik...
Post autor: Włodzimierz Molotin » pn lip 04, 2022 1:40 am
A nie ma już Towarzysz czajnika?
Post autor: Xawery Królikiewicz » pn lip 04, 2022 2:15 am
No mam, ale nie wydaje mi się by był kwadratowy ?
Post autor: Włodzimierz Molotin » pn lip 04, 2022 2:20 am
No nie jest, ale to i tak czajnik
Post autor: Xawery Królikiewicz » pn lip 04, 2022 2:22 am
Ale kwadrat to idealny kształt
Post autor: Włodzimierz Molotin » pn lip 04, 2022 2:24 am
Nie, koło ma lepszą ilość kątów.
Post autor: Xawery Królikiewicz » pn lip 04, 2022 2:39 am
To prawda, ale jest zbyt okrągłe
Post autor: Włodzimierz Molotin » pn lip 04, 2022 2:08 pm
Ale lepiej się czyści, a nie brakuje Towarzyszowi na przykład zegarów?
Post autor: Włodzimierz Molotin » wt lip 05, 2022 10:52 pm
Albo czegokolwiek innego?
Wróć do „Sklepy "Kurka"”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość