Edukacja

Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 1781
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Edukacja

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Towarzysze! Obywatele całego Czesnoradu oraz inni chętni.




Władze RSC zdecydowały, wreszcie, że w Czesnoradzie możliwe będzie uzyskanie jakiegokolwiek wykształcenia oraz wyedukowanie się w danym kierunku. Wszystkie prace nad tym sprawuje Komisariat Nauki oraz wszyscy z nim współpracujący. Według niedawnych doniesień, rozpoczęły się już pracę nad edukacją podstawową oraz nauką jazdy w zakresie kat. B. Możliwe jest to, iż w najbliższym czasie pojawią się pierwsze listy dla chętnych uczestnictwa w edukacji. Chcę również przypomnieć, że w niedawnym czasie opublikowany został tekst, który jest oficjalnym kierunkiem idei Czesnoradu. Zapraszam do zapoznania się z powyższymi tematami.




Przewodniczący RKL




Włodzimierz Molotin


Awatar użytkownika
Robert Drenin Stempel
Posty: 1571
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:06 pm

Edukacja

Post autor: Robert Drenin »



18 godzin temu, Włodzimierz Molotin napisał:




Towarzysze! Obywatele całego Czesnoradu oraz inni chętni.




Władze RSC zdecydowały, wreszcie, że w Czesnoradzie możliwe będzie uzyskanie jakiegokolwiek wykształcenia oraz wyedukowanie się w danym kierunku. Wszystkie prace nad tym sprawuje Komisariat Nauki oraz wszyscy z nim współpracujący. Według niedawnych doniesień, rozpoczęły się już pracę nad edukacją podstawową oraz nauką jazdy w zakresie kat. B. Możliwe jest to, iż w najbliższym czasie pojawią się pierwsze listy dla chętnych uczestnictwa w edukacji. Chcę również przypomnieć, że w niedawnym czasie opublikowany został tekst, który jest oficjalnym kierunkiem idei Czesnoradu. Zapraszam do zapoznania się z powyższymi tematami.




Przewodniczący RKL




Włodzimierz Molotin






Dokładnie. W końcu umożliwimy obywatelom uzyskanie wyższego wykształcenia niż "brak". Natomiast jeśli chodzi o molotinizm, to również jestem zadowolony, iż w końcu mamy opublikowane podstawy ideologii molotinizmu.


Tow. Robert Drenin/Тов. Роберт Дренин
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych
Przewodniczący Rady Brodryjskiej Kolektywistycznej Republiki Rad
Andrzej Płatonowicz Ordyński
Posty: 72
Rejestracja: pt paź 29, 2021 6:28 pm

Edukacja

Post autor: Andrzej Płatonowicz Ordyński »


Mikronacyjnej nauki nigdy za dużo, więc trzymam kciuki za powodzenie. ?




Tymczasem przyszło mi do głowy coś, czego chyba jeszcze nie było (a przynajmniej ja nie pamiętam), czyli podejście do szkolnictwa od strony narracyjnej (w końcu nie samymi pracami naukowymi człowiek żyje). Nie wiem, czy ktoś z Towarzyszy oglądał "Włatców Móch", ale to mogłaby być pewna inspiracja. Wycieczki na wykopki i palenie szlugów za szkołą to coś, czego potrzeba, by wykształcić dobrych obywateli Ludowego Czesnoradu.


Waksman Stempel
Posty: 32
Rejestracja: śr sie 25, 2021 2:46 am

Edukacja

Post autor: Waksman »


OMG, a kto to się odezwał! ❤️




Ale to jest trafna uwaga. Ja to bym poczytał albo sam wziął udział w takiej narracji. Ale gdzie ja stary do szkoły pójdę ?


Andrzej Płatonowicz Ordyński
Posty: 72
Rejestracja: pt paź 29, 2021 6:28 pm

Edukacja

Post autor: Andrzej Płatonowicz Ordyński »



1 minutę temu, Waksman napisał:




OMG, a kto to się odezwał! ❤️




Ale to jest trafna uwaga. Ja to bym poczytał albo sam wziął udział w takiej narracji. Ale gdzie ja stary do szkoły pójdę ?






Ja z reklamacją, że forum już nie jest oczojebne, więc reklama zawarta w sygnaturze Waszej Ekscelencji wprowadza w błąd osoby postronne.









1 minutę temu, Waksman napisał:




OMG, a kto to się odezwał! ❤️




Ale to jest trafna uwaga. Ja to bym poczytał albo sam wziął udział w takiej narracji. Ale gdzie ja stary do szkoły pójdę ?






Zawsze można uznać, że Czesnorad nie uznaje wykształcenia otrzymanego w innych państwach i wszyscy muszą zacząć edukację od początku. ?


Waksman Stempel
Posty: 32
Rejestracja: śr sie 25, 2021 2:46 am

Edukacja

Post autor: Waksman »



3 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:




Ja z reklamacją, że forum już nie jest oczojebne, więc reklama zawarta w sygnaturze Waszej Ekscelencji wprowadza w błąd osoby postronne.






Forum posiada tryb oczojebności, wystarczy w księżyc kliknąć i voila! Gwałt oczu gwarantowany! ?





4 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:




Zawsze można uznać, że Czesnorad nie uznaje wykształcenia otrzymanego w innych państwach i wszyscy muszą zacząć edukację od początku. ?






W sumie... Ale jak tak myślę to ja nie mam żadnego wykształcenia bo żadnej szkoły nie kończyłem jako tako, więc... To co chłopaki? Kiedy fajka za garażami?




Tak poza tym - wracasz czy tak okazjonalnie się zjawiłeś? :0


Andrzej Płatonowicz Ordyński
Posty: 72
Rejestracja: pt paź 29, 2021 6:28 pm

Edukacja

Post autor: Andrzej Płatonowicz Ordyński »



1 minutę temu, Waksman napisał:




Forum posiada tryb oczojebności, wystarczy w księżyc kliknąć i voila! Gwałt oczu gwarantowany! ?






Jak sam kliknę, to nie będzie to gwałt, tylko stosunek za dobrowolną zgodą obu stron. ?





2 minuty temu, Waksman napisał:




W sumie... Ale jak tak myślę to ja nie mam żadnego wykształcenia bo żadnej szkoły nie kończyłem jako tako, więc... To co chłopaki? Kiedy fajka za garażami?






Za garażami można robić też inne ciekawe rzeczy, gdyby doszło do jakichś nieporozumień...





2 minuty temu, Waksman napisał:




Tak poza tym - wracasz czy tak okazjonalnie się zjawiłeś? :0






A nie wiem, nic nie planuję, zobaczymy jak wyjdzie. Na pewno nie chce mi się wchodzić w polityczkę i jakieś inby, ale od czasu do czasu towarzysko pospamować na forum można. ?


Waksman Stempel
Posty: 32
Rejestracja: śr sie 25, 2021 2:46 am

Edukacja

Post autor: Waksman »



2 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:




Jak sam kliknę, to nie będzie to gwałt, tylko stosunek za dobrowolną zgodą obu stron. ?






W sumie coś w tym jest... Ja nawet nie wiem jak to forum się domyślnie wyświetla, ale chyba tryb ciemny jest od początku więc chyba tego gwałtu nie ma... XD





2 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:




Za garażami można robić też inne ciekawe rzeczy, gdyby doszło do jakichś nieporozumień...






Bitka mówisz? Nie no, my tam się nie mamy o co bić. Chyba, że to o jeszcze insze rzeczy chodziło...





3 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:




A nie wiem, nic nie planuję, zobaczymy jak wyjdzie. Na pewno nie chce mi się wchodzić w polityczkę i jakieś inby, ale od czasu do czasu towarzysko pospamować na forum można. ?






Ja zapraszam zapraszam. U nas jest w co ręce wsadzić i to tak, że politykę omijasz szerokim łukiem. Jak nie w Muratyce, to w Czesnoradzie ?


Andrzej Płatonowicz Ordyński
Posty: 72
Rejestracja: pt paź 29, 2021 6:28 pm

Edukacja

Post autor: Andrzej Płatonowicz Ordyński »



4 minuty temu, Waksman napisał:




Bitka mówisz? Nie no, my tam się nie mamy o co bić. Chyba, że to o jeszcze insze rzeczy chodziło...






Co masz na myśli? ?





5 minut temu, Waksman napisał:




Ja zapraszam zapraszam. U nas jest w co ręce wsadzić i to tak, że politykę omijasz szerokim łukiem. Jak nie w Muratyce, to w Czesnoradzie ?






A więc będę obserwował i jak coś ciekawego zobaczę, to wsadzę. ?


Waksman Stempel
Posty: 32
Rejestracja: śr sie 25, 2021 2:46 am

Edukacja

Post autor: Waksman »



Teraz, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:




Co masz na myśli? ?






Oj nie nie, publicznie lepiej nie będę gadał XD





Teraz, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:




A więc będę obserwował i jak coś ciekawego zobaczę, to wsadzę. ?






Czekam z upragnieniem w takim razie ?


ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość