Kasa Sklepowa
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Zdrastwujtie Towarzysze!
I tak, doszedłem.
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Zdrastwujtie Towarzysze!
I tak, doszedłem.
Witam Towarzyszy?, Ile bułek chcielibyście?
Ja poproszę tyle co mówiłem...
Ja poproszę z kolei też bułek, ale może jakiś też trochę warzysz i owoców. Może przydałoby się też trochę cukierków, jeżeli są. Przynajmniej z Magnifikatu przybyły, to wie Towarzyszy.
A i jeszcze woda przydałaby się.
Proponuję iść kiedy do restauracji Towarzyszu. Tam znajdziecie takie świetne bułeczki z jakimiś jagodami czy poziomkami innymi.
Dobrze. Tylko kupiłbym parę produktów i zaniósłbym je do domu. Wtedy moglibyśmy pójść.
Ja też kupię i odniosę do domu. Tylko ja mam trochę dalej...
Dobrze, Towarzysz Molotin chciał 4l wody i 1 bułkę, tak?
I grzybka jeszcze.
Jakiego zaś grzybka?
A na przykład borowika.