Kasa Sklepowa
: wt wrz 06, 2022 7:19 pm
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Co u Towarzysza?
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Co u Towarzysza?
Przepraszam, ale zagapiłem się w lampę. Teraz nic nie widzę ?
ok
Okej. A widział Towarzysz materac w ojdymie?
Nie, jeszcze.
No bo teraz mamy wiklinowy, ale za niedługo jak się lektrownia wybuduje to powstaną zakłady tkacnlkie i będą zwykle materace
Kupi wtedy Towarzysz?
Oczywiście ??
A poduszkę chciałby Towarzysz?
No chyba, mamy przecież jakieś no nie?
Nie... ale będą.