Kasa Sklepowa

Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


To to wszystko ze słoikiem cydru będzie kosztować 166 CZB


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


To poproszę.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Ale nie ma cydru.


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


A no tak, cały alkohol wywieźli do Magnifikatu.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


To bierz to i daj 110 CZB


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Ale to zamiast tego alkoholu to chce 4 ziemniaki


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Ale... To chce Towarzysz 8 ziemniaków?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Tak.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


Ale to będzie 190 CZB, ma Towarzysz tyle?


Awatar użytkownika
Włodzimierz Molotin Stempel
Posty: 2638
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Włodzimierz Molotin »


Tak.


Awatar użytkownika
Xawery Królikiewicz Stempel
Posty: 580
Rejestracja: pt maja 06, 2022 9:18 pm

Kasa Sklepowa

Post autor: Xawery Królikiewicz »


To daj. dokłada do zamówienia 4 ziemniaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy "Kurka"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość