Kasa Sklepowa
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Zdrastwujtie Towarzyszu!
Powróciłem i mam nadzieję że nic w naszym kraju nie wybuchło przez moją nieobecność.
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Zdrastwujtie Towarzyszu!
Powróciłem i mam nadzieję że nic w naszym kraju nie wybuchło przez moją nieobecność.
A co mogło wybuchnąć?
Nie wiem, liczyłem że Towarzysz mi to powie.
Ja tym bardziej nie wiem...
No to trudno. A jak tam w sklepie było przez te 2 tygodnie?
Nie było, nic się nie działo ciekawego.
No to dobrze. To przejdźmy do zakupów. Poproszę 2 bułki.
Tylko?!
No na nic innego mnie nie stać, może jeszcze ze 2 litry wody.
Za dwie bułki i dwa litry wody będzie 60 CZB.
To jednak bez tych bułek...