Kasa Sklepowa
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Przymusowe kupowanie bułek
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Przymusowe kupowanie bułek
Dotacje z Rządu Czesnoradzkiej Rep. Rad na zakup żywności...?
Nie znam takiego kraju...
... No dobrze, to bierze to Towarzysz czy jak?
Nie wiem, jestem obecnie bardzo zniesmaczony...
Dobrze Towarzyszu. Jestem gotowy zakupić to jedzenie!
Zdrastwujtie!
A, to ja może jeszcze poczekam, aż Towarzysz Molotin zakupi jedzenie i w między czasie sobie coś wybiorę.
7 godzin temu, Włodzimierz Molotin napisał:
Dobrze Towarzyszu. Jestem gotowy zakupić to jedzenie!
No to 964 rubli proszę.
A gdyby towarzysz odłożył jakiś zbednijsze towary, aby wyszło około 800 CZB?
Ale nie ma zbędniejszych Towarów, wszystkie są potrzebne
No ale te mniej użyteczne możnaby odłożyć.