Kasa Sklepowa
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Dobrze, dobrze. 964 CZb... czekaj ile? Nie mam tyle ?
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Dobrze, dobrze. 964 CZb... czekaj ile? Nie mam tyle ?
No jak to
No to za drogo dla mnie...
To weź no jak to
No właśnie będzie trzeba ceny zmniejszyć, albo nie wiem co bo niektórzy mają jeszcze starą walutę...
No to co teraz z tym będzie
No ja nie wiem, to bardzo duże problemy po pojawieniu się banku pollińskiego.
Ma Towarzysz jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?
No nie wiem no ukraść można
Aż tak łatwe to to nie jest. Potrzebne jest inne rozwiązanie...
Przymusowe kupowanie bułek