Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Dobrze, dobrze. 964 CZb... czekaj ile? Nie mam tyle ?
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Dobrze, dobrze. 964 CZb... czekaj ile? Nie mam tyle ?
No właśnie będzie trzeba ceny zmniejszyć, albo nie wiem co bo niektórzy mają jeszcze starą walutę...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości