Strona 29 z 84

Kasa Sklepowa

: pt lip 22, 2022 11:30 pm
autor: Xawery Królikiewicz

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku


Rublami...?



Kasa Sklepowa

: pt lip 22, 2022 11:46 pm
autor: Włodzimierz Molotin


Dobrze, ale ja w lodówce już nie mam i nie wiem czy tymi ze stempla płacić



Kasa Sklepowa

: sob lip 23, 2022 12:16 am
autor: Xawery Królikiewicz


Jak masz to chyba można



Kasa Sklepowa

: sob lip 23, 2022 12:29 am
autor: Włodzimierz Molotin


No ale nie wiem czy już możemy



Kasa Sklepowa

: sob lip 23, 2022 2:40 am
autor: Xawery Królikiewicz


A czemu nie?



Kasa Sklepowa

: sob lip 23, 2022 6:44 pm
autor: Włodzimierz Molotin


No dobrze, to ile to wyjdzie, jakbym jeszcze ze 3 litry wody wziął?



Kasa Sklepowa

: ndz lip 24, 2022 10:08 pm
autor: Włodzimierz Molotin


O i jeszcze grzybków jakiś najtańszych kilka.



Kasa Sklepowa

: ndz lip 24, 2022 11:38 pm
autor: Xawery Królikiewicz


Z tymi trzema litrami wody wychodzi teraz 804 czb. A grzybki to borowiki może bo najtaniej za pudełko



Kasa Sklepowa

: pn lip 25, 2022 12:32 pm
autor: Włodzimierz Molotin


to ze dwa te pudełka i to chyba będzie wszystko



Kasa Sklepowa

: pn lip 25, 2022 1:44 pm
autor: Xawery Królikiewicz


Dobrze, to teraz za wszystko jest 964 czb.



Kasa Sklepowa

: pn lip 25, 2022 1:55 pm
autor: Włodzimierz Molotin


Dobrze, dobrze. 964 CZb... czekaj ile? Nie mam tyle ?