Kasa Sklepowa
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Rublami...?
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Rublami...?
Dobrze, ale ja w lodówce już nie mam i nie wiem czy tymi ze stempla płacić
Jak masz to chyba można
No ale nie wiem czy już możemy
A czemu nie?
No dobrze, to ile to wyjdzie, jakbym jeszcze ze 3 litry wody wziął?
O i jeszcze grzybków jakiś najtańszych kilka.
Z tymi trzema litrami wody wychodzi teraz 804 czb. A grzybki to borowiki może bo najtaniej za pudełko
to ze dwa te pudełka i to chyba będzie wszystko
Dobrze, to teraz za wszystko jest 964 czb.
Dobrze, dobrze. 964 CZb... czekaj ile? Nie mam tyle ?