Kasa Sklepowa
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Takie nie surowe
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Takie nie surowe
A rodzaj?
no tak
No jaki rodzaj Towarzysz preferuje?
Jak na razie to jedyne mięso jakie jadłem to karp
Zdrastwujtie Towarzyszu!
Macie coś ciekawego, albo też co jest może na stanie? Szczerze to już nie chce mi się sprawdzać tego cennika, a potem przypadkiem dowiedzieć się, że czegoś nie ma. Przynajmniej dzisiaj.
2 kanie są
3 minuty temu, Xawery Królikiewicz napisał:
2 kanie są
Tylko, czy może jeszcze jakieś rzeczy?
5 l wody, 6 razy bochenek chleba trawowego, 9 razy bułka trawowa, 4 kg Karpia wędzonego, 7 kg Kaszy Manny, 14 szt. Jabłka, 10 szt. Ziemniaka, 5 kg Grochu, 800 g Przegrzebków, 5 razy pudełko borowików, 4 razy pudełko kurek, 2 razy kania, 6 razy ocet piwny słoik (200ml), 6 razy opakowanie Mąki pszennej, (1 opakowanie=500g), 40 dkg Drożdży, 3 razy piwo trawowe kufel, 3 razy piwo trawowe słoik drewniany, 4 razy cydr jabłkowy kufel, 4 razy cydr jabłkowy słoik drewniany.
a to poproszę 2 kanie, 5 litrów wody, 2 bułki, 2 bochenki chleba trawowego, 1 kg kaszy manny, 5 sztuk ziemniaków i... coś, co może Towarzysz poleciłby ciekawego. Ma coś Towarzysz takiego na oku?
4 kg karpia może Towarzysz jeszcze wziąć ☺️