Kasa Sklepowa
: pn lip 04, 2022 12:35 am
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
No... mebel no
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
No... mebel no
No właśnie, ale jakie?
A marzy mi się kwadratowy czajnik...
A nie ma już Towarzysz czajnika?
No mam, ale nie wydaje mi się by był kwadratowy ?
No nie jest, ale to i tak czajnik
Ale kwadrat to idealny kształt
Nie, koło ma lepszą ilość kątów.
To prawda, ale jest zbyt okrągłe
Ale lepiej się czyści, a nie brakuje Towarzyszowi na przykład zegarów?
Albo czegokolwiek innego?