Kasa Sklepowa
: czw cze 30, 2022 8:53 pm
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
No, dużo nowości. Jak mamy stal to dużo wejdzie towarów.
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
No, dużo nowości. Jak mamy stal to dużo wejdzie towarów.
O, to fajnie.
Wiem
A co Towarzysz chciałby, aby było w sklepie?
Cebula. Możemy iść poszukać, może znajdziemy
Okej, a coś jeszcze np. do ojdyma?
ale nie rozumiem
Co by Towarzysz chciał, aby się pojawiło w ojdymie?
A, to ten sklep z tym?
Z czym?
No... mebel no