Kasa Sklepowa
: śr cze 29, 2022 11:59 pm
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Chciałbym chociaż jedną... ?
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Chciałbym chociaż jedną... ?
A masz ruble?
dwa
dwadzieścia pięć? To mogę dać jedną.
Niestety, mam tylko dwa. Stać mnie na coś?
Stać cię na "japko"
O, to dajcie! A ile?
No jedno jabłko to 2 czb
O! To dajcie to jedno, jedyne jabłko... ?
ok daje jabłko To będzie 2 czb.
O rzesz... zgubiłem je gdzieś tutaj... pomóżcie poszukać
kładzie się na podłodze i szuka....