Kasa Sklepowa
: ndz cze 26, 2022 7:10 pm
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Bierze produkty
Dobrze, nie mam tyle pieniędzy.
Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Bierze produkty
Dobrze, nie mam tyle pieniędzy.
To niemożliwe
No, ale ja tyle nie mam
To proszę coś oddać aby było Towarzysza stać.
A może po prostu to wezmę i ucieknę?
Nie bo cię znajdziemy.
Dlaczego?
To nielegalne a poza tym.
A jakie prawo tego zakazuje?
Ukradnięcia czegoś ze sklepu?
To twoje słowa